Zpracování obrazových dat

nejen za pomoci RTG technologie

laser-icon

Laser, kamery, infra-ultra? Ani tato data pro nás nejsou problémem.

Zda se jedná o získání dat z obrazu pomocí rentgenového záření, nebo jiným způsobem, jedná se o data, které dokážeme zpracovat. Nejideálnějším řešením je mnohdy kombinace vícero druhů fyzikálních principů například kombinace optické kamerové inspekce a rentgenu zároveň. Důkazem o tom je například SCIOX Custom instalován v závodě Kiekert-CS v Přelouči, jenž na tomto principu kontroluje výrobu plně automaticky 24/7.

Podívejte se na stránku o software MICo Vision

Stíněné komory a výpočty stínění

Naši zkušení konstruktéři navrhují celá zařízení a jejich hlavní součástí je stíněný kryt.

Protože naším primárním fokusem jsou rentgeny a rentgenová zařízení na míru, je naším úkolem navrhnou patřičné krytí proti radiaci, tak aby každý náš stroj splňoval požadavky Státního úřadu pro jadernou bezpečnost.

Proto jsme schopni Vám nabídnou stíněný kryt přesně podle Vašich potřeb.

Fyzice my rozumíme!

Společně s konstruktérskými pracemi jdou ruka v ruce fyzikální výpočty od našich odborníků, které hrdě nazýváme RTG specialisty.

Denně počítají různě stínicí vlastnosti různých materiálů, složení a tlouštěk tak, aby bylo dosaženo patřičné bezpečnosti a stínící kryt byl navržen efektivně a ekonomicky.

Nechejte si poradit s výběrem stínících materiálů nebo si nechejte navrhnout celý kryt dle Vašich požadavků.

shleded-cabinet

Analýzy proveditelnosti projektů

red question

Kolik to bude stát, je to vůbec reálné? Jaká jsou pro mě rizika… Tyto otázky řešíme denně, rádi se podělíme o naše zkušenosti.

Každý kdo začíná pracovat na novém projektu, nebo jen zvažuje, zda se vyplatí modernizace linky, stroje, software… se zamýšlí nad otázkami, které jsou s tím spojené. Ředitelé mohou zajímat finance, obchodníky například tržní potenciál a techniky zase poruchovost a další úskalí s tím spojené.

Jelikož se věnujeme jak projektům tak vývoji a prodeji vlastních zařízení řešíme tyto otázky denně. Náš tým odborníků-techniků je schopen zpracovat analýzu proveditelnosti zadaní, nalézt rizika a najít nejlepší řešení. Tým projektových manažerů a projektových leaderů je schopen Vám pomoct naplánovat průběh projektů v případě, kdy se ze zadání vyklube realizace.

Poptejte nás s tím, co Vás trápí v zadaní a rádi Vám zpracujeme analýzu a pomůžeme i s realizací.

Měli byste zájem o některou ze služeb?

Tak nám neváhejte napsat